KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10346051
nr 1034 6051
Van Ruysdael, hans krets, 1600-tal, Landskap med hus, monogramsignerad, uppf. duk, 38x52
Kondition: ramskador
Utrop:
20.000 kr
Såld:
12.000 kr
måndag 25 april 2016
kl 19:58:47
25/4 19:53:47
- Klassiska